Nemzetközi gépjárművezető

Keressen minket bizalommal!

Pozíció

  • Csapatunkba keresünk nemzetközi gépjárművezetőket C+E kategóriával 40 tonnás szerelvényekre
  • Hajdúböszörmény, Ecser, Székesfehérvár 50 km-es vonzáskörzetében
  • Cégünk fuvarfeladatai nem uniós munkák
  • Bérezés: napidíj alapján történik

Elvárásaink

  • Korrekt, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • AETR 561/2006EK rendelet betartása
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • GKI kártya, Digitális kártya, PAV II

Előnyök

  • Küldemánydarabos ADR vizsga megléte

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség, bejelentett munkahely,
  • Modern, saját gazdás gépjárműpark,
  • Fiatal járműpark, Euro6,
  • Rolóponyvas, hűtő,
  • Kiszámítható fizetés, korrekt elszámolás,
  • AETR 561/2006EK rendelet maximális betartása szerinti munkavégzés,
  • A 45 órás pihenő időket otthon töltjük,
  • Havi 11500 – 12500 km futás,
  • Fedélzeti kommunikációs eszköz GPS-el, céges hitelkártya, tankoló kártyák.
  • Francia, Belga, Olasz, Cseh, Német, Osztrák Szlovák Magyar box post pay (nincs go-box töltögetés).

Jelentkezzen hozzánk

Önéletrajz feltöltése

Elfogadott formátumok: pdf, docx Maximális fájlméret: 5MB
Mikro-,kis és középvállalkozások technológiai korszerűsítése